281 CASIA2 - Medisa

CASIA2

Katarakt ameliyatını verimli bir şekilde destekleyin 7 yıl önce, SS-1000 CASIA, işlevleri ve görüntüleri tıp doktorları tarafından sürekli olarak övülen ve yepyeni bir ilerleme dünyasına öncülük eden bir 3D ön segment OCT olarak geliştirildi. CASIA2, 1310 nm dalga boyunda Fourier Domain yöntemini kullanır ve bu da gelişmiş görüntülemeye yol açar. Analiz fonksiyonu daha verimli hale geldi ve katarakt cerrahisi için CICS uygulaması kuruldu. Yüksek kullanılabilirlik, daha kolay test yapılmasını sağlar. Bu, katarakt cerrahisini ilerleten Kornea / Ön Segment OCT CASIA2\’dir.

Gelişmiş Görüntüleme Kornea ve lens tek bir görüntüde gösteriliyor [Derin görüntüleme]

CASIA2 ile, ışık kaynağı tutarlılık işlevleri iyileştirilir ve önceki modelimize kıyasla derinliğe karşı daha yüksek hassasiyet sağlanır. Bu yeni teknolojiyi kullanarak ön korneadan arka lense kadar tek çekimde ölçüm yapmak mümkün. Tarama derinliği yaklaşık 13 mm'dir. CASIA2, ön segment analizinde yeni olasılıkları araştırıyor.

[Geniş görüntüleme]

Kornea topografisi modunda açı etrafında görüntü yakalamak mümkündür. Kornea şekli analizinde olduğu gibi, ölçüm modlarını değiştirmeden test yapılmasını sağlayan açıyı çıkarmak ve analiz etmek ve GİL'i gözlemlemek mümkündür.

[Daha net görüntüleme]

16 görüntüyü aynı anda tarayarak daha net görüntüler elde edilir.

Katarakt ameliyatı için başvuru CASIA IOL Katarakt Cerrahisi(CICS)

Katarakt cerrahisi için test uygulaması CICS, katarakt cerrahisini etkin bir şekilde destekleyen CASIA2'ye yüklenmiştir. CICS'de iki tür vardır: "Operasyon öncesi test" ve "Operasyon sonrası test". İşlevlerini kullanmak için her bir test protokolündeki görüntüyü yakalayın.

Analiz işlevlerini yerine getirme

  • Trend analizi

Her kornea şeklinin parametre değişikliklerini gösteren renk kodu haritasına ek olarak, grafiğin basitliği, bilginin içgüdüsel olarak kolay kavranması anlamına gelir. Bu nedenle, bu analiz keratokonusu gözlemlemek için yararlıdır.

  • Lens şekli analizi

Arka lense ön korneayı yakalarken, ön/arka lensin kornea eğriliğini, kalınlığını ve eğimini ölçmek mümkündür.