330 DM1000 - Medisa

DM1000

Benzersiz Ergonomik Sistem Mikroskobu Leica DM1000

Ayarlanabilir özelliklere ve kullanımı kolay kontrollere sahip ergonomik olarak tasarlanmış Leica DM1000, mikroskopta çalışırken konfor ve rahatlığı artırmak için her kullanıcıya uyum sağlar.

 

Yüksek kaliteli optik performansa sahip Leica DM1000, özellikle sitoloji, hematoloji ve patoloji olmak üzere tüm klinik laboratuvar uygulamaları için idealdir. Özel teşhis gereksinimleri için, mikroskop, in vitro fertilizasyon (IVF) gibi in vitro teşhis (IVD) için onaylanmıştır.

 

Floresan da dahil olmak üzere gelişmiş özellikleri, onu karmaşık görevler için de çok uygun hale getirir.

 

 

 

 

 

Unique physical requirements

 

 

Benzersiz fiziksel gereksinimler

Patentli yükseklik ayarlı odak düğmeleri, değişken eğim açısına sahip borular, ergonomik modüller ve sağ ve sol el için değiştirilebilen ayarlanabilir uzunlukta bir koaksiyel sürücü gibi çeşitli ergonomik ekipman kullanılarak bir bireyin benzersiz fiziksel gereksinimlerine uyacak şekilde yapılandırılabilir kullanıcılar.

 

 

Height-adjustable focus knobs

 

 

Yüksekliği ayarlanabilen odak düğmeleri

Sahne ve odak kontrollerinin gerçek simetrik çalışması, rahat bir duruş sağlar ve uzun çalışma günlerinden sonra ağrıları ve hatta RSI'yi önlemeye yardımcı olur.

Patentli DE 103 40 721 B3; CN 100538430C; JP 4677213 B2; ABD 7,233,435

 

 

 

Objectives for your demand

 

 

Talebiniz için hedefler

Olağanüstü düzlük, kontrast ve renk düzeltmeli HI PLAN serisinden en yüksek beklentileri bile karşılayan araştırma sınıfı hedeflerine kadar her bütçe için yüksek sınıf hedefler mevcuttur. Ayrıca mevcuttur: Büyütmeyi değiştirirken parlaklığı ayarlamaya gerek kalmadan sitolojide kolay işaretleme için senkronize parlaklık serisi ve ekstra uzun çalışma mesafesi hedefleri.

 

 

Easy lamp exchange

 

 

Kolay lamba değişimi

Özel çekmece sayesinde kolay ve hızlı lamba değişimi gibi birçok faydalı özellik, çalışmayı kolaylaştırır ve iş akışını da hızlandırır.

 

 

Compact design

 

 

Kompakt tasarım

Modüler tasarım, küçük bir ayak izi korurken mikroskobun kullanıcının gereksinimlerine göre yapılandırılmasını sağlar.

 

 

Leica DMshare V3

 

 

Leica DMshare V3

Kameranızı Kablosuz Yapın ve Mikroskop Görüntülerini iPad ve Android Tabletlerde Paylaşın. Leica DMshare, sizin ve mikroskop kamerasının kablosuz olarak bir veya birden fazla tablette görebildiklerinin canlı bir görüntüsünü sağlar.