333 DM2500 & DM2500 LED - Medisa

DM2500 & DM2500 LED

Ergonomic systems for routine and research applications Optical microscopes Leica DM2500 DM2500 LED

Leica DM2500 & DM2500 LED optical microscopes are tools for demanding tasks in life science routine and research applications. With their transmitted light illumination, optical performance, and state-of-the-art accessories, they are especially well-suited for challenging life science research tasks that require differential interference contrast or high-performance fluorescence.

 

The difference between the two optical microscopes is their illumination: DM2500 LED is equipped with LED illumination for transmitted light, DM2500 works with halogen. Both types of illumination render a realistic impression of the colors of the sample, so that users in clinical applications, such as the frequently used HE specimen staining, are able to assess the colors of their samples accurately.

 

Designed with application-oriented modularity, the DM2500 & DM2500 LED can be configured to fit a wide variety of applications and accommodate the diverse physical requirements of individual users.

 

 

 

ANA ÖZELLİKLER

Full flexibility

 

 

Tam esneklik

Kanser araştırmalarında, gelişimsel biyolojide ve diğer zorlu yaşam bilimi uygulamalarında yüksek performanslı floresan görüntüleme için Leica DM2500 ve DM2500 LED mikroskopları, manuel olarak kontrol edilen tam esnekliği tercih edenler için gelişmiş bir platformun tüm işlevlerini ve yüksek kalitesini sağlar. mikroskop.

 

 

Constant color temperature with LED illumination

 

 

LED aydınlatma ile sabit renk sıcaklığı

Aydınlık alan, DIC ve faz kontrastında analiz için yüksek performanslı LED aydınlatma. LED iletilen ışık aydınlatmasını kullanırken ek bir avantaj, tüm ışık yoğunluğu seviyelerinde sabit renk sıcaklığıdır. Ultra parlak LED aydınlatma, iletilen tüm ışık kontrast yöntemleri için uygundur. Bir LED'in uzun ömrü sayesinde Leica DM2500 LED, halojen lambaları değiştirmek için harcanan zamandan ve paradan da tasarruf sağlar.

 

 

Clear and bright illumination

 

 

Net ve parlak aydınlatma

DM2500 ve DM2500 LED ile yüksek performanslı aydınlatma, eşit bir görüş alanı sağlar ve yalnızca parlak alanda lekeli örnekleri analiz etmek için değil, aynı zamanda boyanmamış nesneleri DIC ve faz kontrastında görüntülemek için de idealdir.

 

 

High-performance fluorescence

 

 

Yüksek performanslı floresan

Zero Pixel Shift Teknolojisi, diferansiyel girişim kontrastı, faz ve polarizasyon kontrastı ile yüksek performanslı floresan – Leica DM2500 ve DM2500 LED, biyomedikal araştırmaların zorlu taleplerini karşılamak için çeşitli uygulama seçenekleri sunar.

 

 

Perfect fit

 

 

Mükemmel uyum

Leica DM2500 ve DM2500 LED'i bireysel kullanıcılar için özelleştirmek için benzersiz, yüksekliği ayarlanabilir odak düğmelerini ve değiştirilmesi kolay sahne kontrollerini kullanın. Eğilebilir tüpler, ara modüller ve bir dizi parlaklık senkronize objektif gibi mevcut diğer ergonomik ekipmanların yanı sıra, kullanıcılar uzun bir mikroskopi çalışmasından sonra kendilerini daha iyi hissedecekler.

 

 

Large selection of high class objectives

 

 

Yüksek sınıf hedeflerin geniş seçimi

Mikroskop çok çeşitli uygulamalar için kullanıldığında, genellikle daha geniş bir yüksek sınıf objektif seçimi gerekir. Tüm gerekli hedeflere aynı anda uyum sağlamak için yenilikçi Leica DM2500 & DM2500 LED, isteğe bağlı 7 katlı objektif burun parçasına sahiptir.

 

 

Stay in control

 

 

Kontrolde kalın

 

 

Share and compare

 

 

Paylaşın ve karşılaştırın

Leica DMShare ile görüntüleri paylaşmayı kolaylaştırın. Bu uygulama tabanlı çözümle bir veya daha fazla tablette mikroskop kamerasından canlı bir görüntüyü kablosuz olarak görüntüleyin. Hem iPad hem de Android tabletler için kullanılabilir.