334 DM3000 & DM3000 LED - Medisa

DM3000 & DM3000 LED

Akıllı Otomasyonlu Benzersiz Ergonomik Sistem Mikroskopları Leica DM3000 ve DM3000 LED

Laboratuvar İş Akışını Geliştirin

 

Patoloji, sitoloji, hematoloji ve diğer birçok uygulamaya yönelik Leica DM3000 mikroskopları, motorlu bir burunluk, yoğunlaştırıcı başlık, otomatik ışık yoğunluğu ayarı ve isteğe bağlı ayak pedalına sahiptir. Bu sezgisel mikroskoplar, iş akışlarını önemli ölçüde iyileştirir. Özel teşhis gereksinimleri için, mikroskop, in vitro fertilizasyon (IVF) gibi in vitro teşhis (IVD) için onaylanmıştır.

 

Motorlu kondenser kafası, her büyütme için doğru konumu bilir. Leica DM3000, ışık yoğunluğunu her bir hedefin gereksinimlerine göre otomatik olarak ayarlar, her büyütme için daha önce kullanılan ışık değerlerini saklar ve benzersiz geçiş modu sayesinde iki büyütme arasında geçiş yaparken verimliliği artırır.

 

 

 

Unique toggle mode

 

 

Benzersiz geçiş modu

Otomatik 6 konumlu objektif taret, hedefleri yalnızca yarım saniyede değiştirir - hedefler, kontrol düğmeleri veya isteğe bağlı ayak pedalı kullanılarak ayrı ayrı seçilebilir. Ek olarak, benzersiz geçiş modu, kullanıcı tanımlı iki hedef arasında hızlı ve rahat geçiş sağlar.

 

 

Automated light adjustment

 

 

Otomatik ışık ayarı

Kondenser kafasının konumu ve ışık yoğunluğu, daha fazla konfor ve kullanım kolaylığı için kullanım amacına göre otomatik olarak ayarlanır.

 

 

Various contrast techniques

 

 

Çeşitli kontrast teknikleri

Çeşitli kontrast teknikleri, örn. parlak floresan görüntüler için yüksek performanslı floresan, geniş bir uygulama yelpazesine güç sağlamak için etkinleştirilmiştir.

 

 

Unique height-adjustable focus knobs

 

 

Benzersiz yükseklik ayarlı odak düğmeleri

 

Modüler sistem mikroskobu olarak Leica DM3000, eğilebilir borular ve ergonomik modüller gibi çeşitli ergonomik ekipmanlar kullanılarak bireyin benzersiz fiziksel gereksinimlerine uyacak şekilde yapılandırılabilir. Benzersiz yüksekliği ayarlanabilen odak düğmeleri patentlidir ve kullanıcının el boyutuna ve duruşuna göre ayarlanmasını sağlar.

 

 

New LED illumination

 

 

Yeni LED aydınlatma

Artık tüm bu avantajlar farklı bir ışık altında görülebilir. Leica DM3000 ve Leica DM3000 LED, halojen aydınlatma veya ekstra uzun ömürlü LED ile aynı performans artırıcı avantajlara sahiptir.

Düşük güç tüketiminde gün ışığına benzer parlak, enerji tasarrufu sağlarken güvenilir sonuçlar sağlar. Özenle seçilen LED sayesinde numune uygun ışıkta görünür.

 

 

Freely programmable control buttons

 

 

Serbestçe programlanabilir kontrol düğmeleri

Opsiyonel ayak pedalı düğmeleri de dahil olmak üzere tüm kontrol düğmeleri, kullanıcının tercihlerine göre serbestçe programlanabilir.

Floresan modunda iletilen ışık için ışık yoğunluğunun, hedeflerin, açma/kapama modunun değiştirilmesi - kullanıcılar, mikroskobu gereksinimlerine nasıl adapte edeceklerine dair seçime sahiptir.

 

 

Leica DMshare V3

 

 

Leica DMshare V3

Kameranızı Kablosuz Yapın ve Mikroskop Görüntülerini iPad ve Android Tabletlerde Paylaşın

Leica DMshare, sizin ve mikroskop kamerasının kablosuz olarak bir veya birden fazla tablette görebildiklerinin canlı bir görüntüsünü sağlar.