283 EM-4000 - Medisa

EM-4000

Pürüzsüz ve hızlı Yüksek işlevsellik EM-4000, geniş bir ölçüm aralığına ve otomatik analize sahip speküler bir mikroskoptur. Çoklu ekran işlevleri ve hızlı analiz, sorunsuz endotel testi sağlar. Ayrıca, hastanın ameliyat öncesi ve sonrası gözlemini karşılaştırmak veya çeşitli analiz yöntemlerinde yeniden analiz etmek için veritabanı işlevleri kurulur.

Geniş ölçüm aralığı ve çevredeki alanların görüntü yakalama

Eşsiz teknoloji kullanılarak 0,25×0,54 mm'lik geniş bir endotel alanı görüntülenebilir. EM-4000, merkez nokta, 6 periferik konum ve 6 parafovea konumu dahil olmak üzere toplam 13 noktayı ölçebilir ve bu da kornea bulanıklığı yoluyla endotel alanının görüntülenmesi için daha fazla seçenek sunar.

Otomatik analiz ve çoklu ekran işlevleri

Dahili analiz yazılımı ile 8 tip analiz değeri otomatik olarak görüntülenir. Analiz sonuçlarının düzeni seçilebilir.

Yakalanan görüntüler 4 şekilde görüntülenebilir (Fotoğraf / İz / Alan / Apeks), bu da endotelin daha net görülmesini sağlar.

Karanlık alan analiz fonksiyonu

Kornea guttata gibi "karanlık alanı" otomatik olarak algılayarak analizden hariç tutun. Bu karanlık alan analizi benzersiz bir işlevdir.

Daha yüksek hızda daha rahat görüntü yakalama

Analiz sonuçlarını görüntüleyin 4 saniye (2 saniye/göz) yakl. ölçümden sonra. Dokunma hizalaması basittir ve sorunsuz ve hızlı görüntü yakalama, rahat testi kolaylaştırır.

Dahili veritabanı kuruldu

Ana üniteye bir veritabanı kurulur. Bir hastanın iki verisini görüntüleyerek ameliyat öncesi ve sonrası karşılaştırma yapmak mümkündür. Ayrıca hasta tanımlaması için bir hasta listesi ekranı sağlıyoruz.

BENZER ÜRÜNLER