337 ICC50 W & ICC50 E - Medisa

ICC50 W & ICC50 E

Cameras for Compound Microscopes Leica ICC50 W & ICC50 E

Bu 5 megapiksel kameralar, HD görüntüleri öğrencilerin akıllı telefonlarına veya tabletlerine canlı olarak aktarabilir. Öğrenciler, kendi dahili Wi-Fi sinyali veya tesis ağı aracılığıyla ICC50 W'ye bağlanabilir.

 

ICC50 E, öğrencilerin kameraya bağlanmasına izin vermek için özel olarak tesis ağını (WLAN veya LAN) kullanır. Mevcut kablosuz ağ konseptinize ek Wi-Fi erişim noktaları eklemek istemiyorsanız bu ideal bir çözümdür.

 

Mobil cihazlar için Leica AirLab Uygulamasını indirin! Ücretsizdir ve hem iOS hem de Android için kullanılabilir. Sezgisel dokunmatik ekran kontrolü ile öğrenciler hızlı ve kolay bir şekilde görüntü yakalayabilir, açıklama ekleyebilir, arşivleyebilir ve paylaşabilir. Kameraya Wi-Fi özellikli herhangi bir Windows PC veya MAC ile de erişilebilir. Bağımsız HD ekranlar veya daha büyük ekran projeksiyonları için HDMI bağlantısını kullanabilirsiniz.

 

 

Mobil cihaz bağlantılarının miktarı ve kararlılıkları, ortamdaki Wi-Fi trafiğine ve ağ performansına bağlıdır.

 

Leica Microsystems'in Wi-Fi Eğitim Çözümleri ile kolej veya üniversite öğrencilerini derslerle meşgul etmek çok daha kolay hale geliyor.

 

 

 

AirTeach software

 

 

AirTeach yazılımı

Öğrencilerinizin hangi mikroskop görüntülerini görmesi gerektiğine karar verin. Bilgiyi verimli bir şekilde paylaşın ve herkesin aynı sayfada olmasını sağlayın.

 

 

Interactive teaching with AirTeach

 

 

AirTeach ile etkileşimli öğretim

Tüm bağlı mikroskopların canlı görüntü küçük resimleriyle çalışın, sınıfta dört adede kadar görüntü paylaşın.

 

 

Camera access for multiple students simultaneously

 

 

Aynı anda birden fazla öğrenci için kamera erişimi

Birden fazla akıllı telefonu veya tableti bir Leica ICC50 W'ye bağlayın ve yüksek çözünürlüklü görüntülere veya videolara kameranın Wi-Fi akışı aracılığıyla doğrudan cihazınıza hızla erişin. Beklemeye gerek yok.

 

 

 

ICC50 E ile öğrenciler, PC'ler veya tabletler gibi kullanıcıların cihazlarını Ethernet (WLAN ve LAN) ile mikroskoba bağlayan tesislerin ağı üzerinden kameraya bağlanabilirler.

 

 

Leica AirLab App for easy learning and sharing

 

 

Kolay öğrenme ve paylaşım için Leica AirLab Uygulaması

Bir mobil cihazla mikroskop görüntülerini yakalayın, ölçün, not alın ve arşivleyin. Hatta numunenizin bir videosunu HD kalitesinde yapın. Leica AirLab Uygulaması ücretsizdir ve iOS ve Android için kullanımı kolaydır.

 

 

Live thumbnail overview of all connected microscopes in class with AirLab

 

 

AirLab ile sınıfta bağlı tüm mikroskopların canlı küçük resim görünümü

Tam ekran küçük resim genel bakışı ile sınıftaki tüm bağlı mikroskoplara genel bakış. Tek bir mikroskop istasyonunu seçin ve sadece birkaç dokunuşla ders çalışması için öğrencilerin canlı görüntülerini seçin.

 

 

Camera modes for all situations

 

 

Tüm durumlar için kamera modları

ICC50 W ile küçük gruplar halinde Wi-Fi akışı aracılığıyla mikroskop görüntülerini görüntüleyin ve paylaşın veya daha fazla öğrencinin tesislerin ICC50 W veya ICC50 E ile ağ bağlantısı yoluyla bir mikroskoba bağlanması için Ethernet Modunu seçin. USB modu inceleme için yararlıdır yüksek hızda hareketli numune.

 

 

See more with the 5.0 megapixel CMOS camera

 

 

5.0 megapiksel CMOS kamerayla daha fazlasını görün

5,0 MP'ye kadar yakalama çözünürlüğü ile ayrıntıları doğal renklerde keşfedin. Entegre Wi-Fi kamera hızlıdır ve mükemmel dokümantasyon sonuçları sağlar.

 

 

PC or MAC - no problem

 

 

PC veya MAC - sorun değil

Bilgisayar kullanıcıları, kameraya bağlanmak ve görüntülerle çalışmak için Leica Imaging yazılımını kullanabilir. PC için LAS (Leica Aplication Suit) EZ'yi ve Mac için Leica Acquire'ı kullanın.

 

 

Just in case - SD card mode

 

 

Her ihtimale karşı - SD kart modu

Entegre SD kart yuvasıyla, öğrencileriniz hiçbir bilgisayar veya mobil cihaz mevcut olmasa bile hiçbir resmi kaçırmaz. Görüntüleri doğrudan SD karta kolayca yakalayın.

 

 

Save money and time with great design

 

 

Harika tasarımla paradan ve zamandan tasarruf edin

Leica ICC50W ve ICC50 E, mikroskopi sınıflarının görünümünü değiştiriyor. Dik mikroskoplar için geliştirilmişler, görüntüleme tüpü ile herhangi bir Leica DM bileşik mikroskobunun gövdesi arasına mükemmel bir şekilde otururlar. Kameralar, bir USB kablosuyla doğrudan mikroskop standından güç alır

 

 

Instruments that last and last

 

 

Uzun süreli cihaz

Sağlam CapSense kontrol paneli, yıllarca sezgisel, güvenilir çalışma sağlar. Sistemi kirden korur ve son derece dayanıklıdır.

 

 

HDMI - High Definition output

 

 

HDMI - Yüksek Çözünürlüklü çıkış

Bir HD ekrana doğrudan bağlantı ile numuneyi gerçek zamanlı ve yüksek çözünürlükte görüntüleyin.

 

BENZER ÜRÜNLER