369 M822 F40 / F20 - Medisa

M822 F40 / F20

Kırmızı Refleks Cerrahi Mikroskop Leica M822 F40 / F20

Geliştirilmiş Red Reflex özelliğine sahip Leica M822 cerrahi mikroskobu, katarakt cerrahisini daha hassas ve verimli bir şekilde gerçekleştirmek için oftalmik cerrahların en yüksek profesyonel gereksinimlerini karşılar.

 

  • Parlak, kararlı Kırmızı Refleks için LED ve halojeni birleştiren aydınlatma çözümü
  • Sistemin sezgisel kontrolü ve rahat çalışma pozisyonu için ergonomik tasarım
  • Vakaları paylaşmak ve tartışmak için yüksek çözünürlüklü video
  • Vitreoretinal aksesuarların kolay entegrasyonu için açık mimari
  • Yükseltilebilirlik için değiştirilebilir zemin standları F40 veya F20

 

 

Brilliant, stable red reflex

 

 

Parlak, stabil reflex kırmızı

 

Leica'nın koaksiyel OttoFlex teknolojisi ile Leica M822, katarakt cerrahisinin tüm adımlarında parlak ve kararlı Kırmızı Refleks sağlar. En küçük kortikal parçalar, düşük ışık seviyelerinde bile açıkça görülebilir. Büyük OttoFlex çapıyla Red Reflex, fako sırasında da sabit kalır.

 

 

LED and Halogen Combined

 

 

LED ve Halojen Kombine

 

Leica M822, yüksek iletim optiklerini LED artı halojenden oluşan çift aydınlatma sistemiyle birleştirir. Sonuç: hasta ve cerrah için en uygun ışık koşullarında hem katarakt hem de retina cerrahisini gerçekleştirmek için güvenilir, daha güvenli, çevre dostu ve maliyet tasarrufu sağlayan bir sistem.

 

 

Ergonomic Design

 

 

Ergonomik dizayn

 

Daha iyi görün, daha iyi çalışın, daha iyi hissedin. Rahat çalışma, cerrahın hastaya ve ameliyata odaklanmasını sağlar. Leica M822, mevcut en geniş ergonomik dürbün seçeneklerine sahiptir ve cerrahlara doğal ve rahat bir pozisyonda mümkün olan en iyi görüşü sunar.

 

 

Personalized Workflow

 

 

Kişiselleştirilmiş İş Akışı

 

Leica M822'nin kontrolleri ve arayüzleri kolay kullanım, mantıksal iş akışı ve kişisel tercihler için tasarlanmıştır. StepCycle işlevi, Kablosuz Ayak Pedalı ve Dönebilen Işın Ayırıcı gibi ürün özellikleri ve aksesuarlar, ameliyat sırasında cerrahı ve personeli destekler.

 

 

One Microscope for All Cases

 

 

Her Durum için Tek Mikroskop

 

Birden fazla model stand konfigürasyonu mevcuttur. Ayrıca Leica M822, Leica RUV800, Oculus SDI/BIOM ve Leica ToricEyePiece gibi çok çeşitli retinal ve katarakt aksesuarlarını kabul etmek ve kolayca monte etmek için mekanik ve elektronik arayüzler içerir. Bugün esneklik ve yarın uyumluluk, uzun vadeli akıllı bir yatırıma katkıda bulunur.