370 M844 F40 / F20 - Medisa

M844 F40 / F20

Oftalmoloji için gelişmiş cerrahi mikroskop Leica M844 F40 / F20

Leica M844 F40, birinci sınıf oftalmik cerrahi mikroskoplar sınıfına aittir ve özellikle arka ve üst düzey ön segment cerrahisi için optimum çözümler sunar.

 

APO OptiChrome optikleri ve doğrudan halojen aydınlatmayı birleştiren M844, daha güvenli düşük ışık seviyelerinde netlik, kontrast ve keskin, gerçek anatomik renkli görüntüler sağlar.

 

QuadZoom teknolojisi, Double Wing Assistant ve HD Kayıt gibi özellikler, onu Eğitim Enstitüleri ve Üniversite Hastaneleri için ideal bir mikroskop haline getirir.

 

 

 

See more with less light

 

 

Daha az ışıkla daha fazlasını görün

 

Leica Optics, üstün ışık toplama özelliğine sahiptir. Sınırlı veya hiç mikroskop aydınlatması olmadan mükemmel alan derinliğine sahip keskin, parlak, gerçek anatomik renkli görüntüler elde edilir. Bu, cerrahın ve hastanın gözlerini korumaya yardımcı olur, ancak yine de küçük ayrıntıların net bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

 

 

QuadZoom: The teaching solution

 

 

QuadZoom: Öğretim çözümü

 

Yalnızca Leica'nın QuadZoom teknolojisi, aynı yakınlaştırma sisteminde dört ayrı ışın yoluna sahiptir. Öğretmen tarafından manuel olarak ayarlanması gerekmez. Leica'nın Çift Kanadı ayrıca iki öğrencinin/asistanın aynı büyütmede tam stereo görüntüye sahip olmasına olanak tanır.

 

Rahatça çalışın

 

Leica M844 F40, cerrahın ve asistanın konforunu artırmak ve ergonomik bir iş akışını desteklemek için çeşitli özellikler sunar. Örneğin: UltraLow II dürbün tüpleri, Leica Kablosuz Ayak Pedalı, İkisi Bir Arada ekran, Adım Döngüsü ve Otomatik Sıfırlama işlevi gibi ayrı ayrı ayarlanabilen dürbün tüpleri.

 

Yüksek çözünürlüklü belgeler

 

Kompakt, entegre bir HD dijital kayıt sistemi olan MED X Change HDMD PRO, çarpıcı, yüksek kaliteli videolar ve hareketsiz görüntüler sağlar. Sistem yalnızca Leica Microsystems'den temin edilebilir. Ek olarak, cerrahi vakalar Med X Mobile ile bir Apple® cihazına kablosuz olarak aktarılabilir.

 

 

Integration of retinal accessories

 

 

Retina aksesuarlarının entegrasyonu

 

Leica Microsystems'in cerrahi mikroskopları, en sık kullanılan geniş açılı gözlem sistemlerini ve stereo görüntü dönüştürücülerini entegre edecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, örn. Leica yarık lambası.

 

 

True Red Reflex

 

 

Gerçek Kırmızı Reflex

 

Çift huzmeli stereo aydınlatma ve Leica'nın geniş OttoFlex II aydınlatma çapı, gerçek üç boyutlu görüşü ve daha iyi Red Reflex kararlılığı ve parlaklığı sağlar. Sonuç: artan alan derinliği, daha az XY merkezleme ve yeniden odaklama gerekli, parlaklık en çok ihtiyaç duyulan yerde ayarlanabilir.