275 OA-2000 - Medisa

OA-2000

Katarakt ameliyatı öncesi test Fourier Domain eksenel uzunluk ölçümü ve topografya OA-2000, tek seferde eksenel uzunluk, kornea eğrilik yarıçapı ve kornea topografisini ölçmek için mükemmel bir cihazdır. Yeni ölçüm formülleri kullanılarak ölçüm hızı iyileştirildi.

Fourier Domain eksenel uzunluk ölçümü ve topografi

Yüksek hızlı tarama için etkili olan Fourier Domain yöntemi kullanılarak yüksek penetrasyon yeteneği mümkündür. Bir önceki modelimize göre, arama fonksiyonu ölçülebilir alanı otomatik olarak algıladığı için penetrasyon kabiliyeti gelişmiştir. TMS serisindeki topografi, yarık lamba testi ile tespit edilmesi zor olan anormal kornea şekillerinin belirlenmesinde faydalıdır.

Tek seferde 7 çeşit veri

"Ölçüm" düğmesine tek bir tıklama, 7 türe kadar verinin IOL gücünü hesaplamak için parametreler verir. Kısa bir tarama süresi hem muayene edenlere hem de hastalara yardımcı olur.

Yüksek işlevsellik

OA-2000, 10,4 inç renkli TFT monitörle donatılmış kompakt bir gövdeye sahiptir. Eğilme fonksiyonu ile ister ayakta ister oturarak test yapmak daha kolay hale gelir. IOL güç hesaplama sistemi Ölçülen verileri kullanın ve IOL gücünü hesaplayın. 2'si LASIK ameliyatı sonrası gözler için olmak üzere 10 hesaplama formülü bulunmaktadır. İstatistiksel fonksiyonlar, katarakt öncesi ameliyattan ameliyat sonrasına kadar destek için etkilidir.

Ultrason cihazıyla bağlantı

OA-2000 ile yüksek penetrasyon hızına rağmen, kusurlu doku ve/veya kanama nedeniyle ölçümün zor olduğu bazı durumlar vardır. Bio & Pachymeter AL-4000'e bağlanarak kablosuz iletişim sağlanır. OA-2000 içinde, IOL güç hesaplaması ve veri tasarrufu da mümkündür.

BENZER ÜRÜNLER