282 UD-800 - Medisa

UD-800

Hepsi bir arada kompakt teşhis cihazı UD-800 UD-800, canlı dokuların ultrason topografik görüntülerini alma işlevlerine sahip bir oftalmoloji cihazıdır. UD-800, prob içine yerleştirilmiş bir ultrason dönüştürücüsünden üretilen ultrason dalgalarını kullanarak A modu dalga formlarını alır ve eksenel uzunluk ve kornea kalınlığını ölçer.

Beş çeşit prob

UD-800'ün ana probu 10 MHz B-Tarama'dır ve UBM, Biyometri, Pakimetri ve A-Tarama Tanısı seçenekler olarak eklenebilir. Çok çeşitli problar daha doğru test yapılmasını sağlar.

Harmonik fonksiyon

Yeni kurulan Harmonik işlevinin işlevi, görüntüler oluşturmak için 10MHz ultrasondan iki kat frekans çıkarmaktır. Bu fonksiyon ile vitreus kanaması, vitreus bulanıklığı, göz içi tümörleri gibi rahatsızlıklar daha net gösterilir.

40MHz UBM probu (Opsiyonel)

Membran su geçirmez kapağı kullanarak hızlı ve kolay test yapmak mümkündür. Bu başlık sayesinde hastalar yatarken olduğu gibi dik pozisyonda da muayene edilebilmektedir.

Veritabanı ve yerleşik yazıcı

Hasta verileri UD-800'de 52.000 göze kadar saklanır. Ayrıca, yerleşik bir yazıcı, çekilen görüntülerin kolayca yazdırılabileceği anlamına gelir.