350 DM IL LED - Medisa

DM IL LED

Ters Laboratuvar Mikroskobu Leica DM IL LED

Yüksek performanslı optikler, ergonomik tasarım ve 5W LED aydınlatma ile Leica DM IL LED, hücre kültürü, mikromanipülasyon, immün boyanmış örneklerin belgelenmesi ve rutin canlı hücre muayeneleri için idealdir.

 

Leica DM IL LED, numunenizi ihtiyaç duyduğunuz şekilde izlemek için kapsamlı bir dizi kontrast yöntemine sahiptir. Yüksek kaliteli Faz kontrastı, mükemmel modülasyon kontrastı ve parlak floresan sadece bir parmak ucu uzağınızda. Sağlam stabilite, aletlerle çalışmak için bol alan, büyük kültür şişelerini yerleştirmek için uzun çalışma mesafeleri ve ısısız sabit aydınlatma, mikroskopta çalışmayı kolay ve rahat hale getirir.

 

Özel teşhis gereksinimleri için, mikroskop, in vitro fertilizasyon (IVF) dahil olmak üzere in vitro teşhis (IVD) için onaylanmıştır.

 

 

 

 

HeLa Cells IMC (Modülasyon Kontrastı)

Kontrast yöntemleri

Faz Kontrastı ve Brightfield aydınlatmasına ek olarak, DM IL, özel hedeflere ihtiyaç duymadan Leica'nın benzersiz Entegre Modülasyon Kontrastı (IMC) özelliğine sahiptir.

10x, 20x, 32x ve 40x büyütme için kullanılabilir.

Floresan

3 konumlu bir floresan kaydırıcı ile donatılan DMIL, parlak floresan görüntüleri yakalayabilir. Sıfır piksel kaydırma teknolojisi sayesinde birden fazla floresan görüntüsünü güvenle üst üste bindirin.

Daha fazla florokrom görüntülemek için kolayca başka bir kaydırıcı ekleyin.

 

 

 

 

HeLa Hücreleri 20x Floresan

 

 

 

 

Çok yığınlı hücre kültürü şişelerine sahip DM IL LED

Hücre kültürü

Uzun bir çalışma mesafesi ile standart DM IL mikroskobu, büyük hücre kültürü şişelerini rahatça izlemenizi sağlar.

Hücre üretiminiz bir sonraki seviyeye ulaşırsa, DM IL Cell Factory doğru seçimdir. 480 mm'lik iletilen ışık koluyla, floresan kullanılarak bile 10 odaya kadar büyük çok katmanlı kaplar kontrol edilebilir.

Mevcut DM IL'niz, büyük ölçekli hücre üretimine uyum sağlamak için daha sonra yükseltilebilir.

Daha fazla bilgi için lütfen yerel satış temsilcinizle iletişime geçin.

Canlı hücre görüntüleme

Canlı hücreleri mikroskop altında incelerken, organizmalar için en uygun koşulları korumak esastır. Leica Microsystems, herhangi bir uygulama için geniş bir aksesuar yelpazesi sunar, böylece tek bir deney sırasında çevresel koşullar kolayca kontrol edilebilir.

 

 

 

 

 

 

Belgeler

Aydınlık alan ve floresan belgeleri için geniş bir dijital kamera portföyü, DM IL LED görüntüleme sistemini tamamlar.

Güçlü LAS X yazılımıyla birlikte, basit dokümantasyondan hücrelerinizin canlı hücre görüntülemesine kadar iş akışınızda istediğiniz herhangi bir görev desteklenebilir.

Rahat ve konforlu

Odak kadranı, parlaklık kontrolörü, kondenser yükseklik ayarı, objektif burunluk ve XY kademe ayarı gibi kontrollerin ergonomik tasarımı, kullanıcının rahatça çalışmasına ve numunesini değiştirmesine olanak tanır.

Mikroskop, yüksekliği ayarlanabilen aşamaları ve değişken yükseklikli ergo tüpleri ile farklı kullanıcılara bile uyum sağlayabilir.

50.000 saat ürün ömrü

50.000 saatlik ürün ömrüne sahip yüksek yoğunluklu, yüksek kontrastlı 5W LED aydınlatma, sabit bir renk sıcaklığı sağlar. Bu, sonuçlarınızın belgelenmesini son derece kolay ve güvenilir hale getirir. LED'in parlaklığı, manuel etkileşimler için gereken süreyi azaltan kontrast yöntemine göre otomatik olarak ayarlanır.

 

 

BENZER ÜRÜNLER