250 Retinomax K+Screeen - Medisa

Retinomax K+Screeen

Retinomax Serisi ve ACOMOREF2 serisi, Righton Instruments\’ın temsil ürünü Dünyanın önde gelen el tipi Ref ve Refrakt Keratometresi olan Retinomax Serisi, daha fazla hareketlilik, kararlılık ve doğruluk ile masa tipi Ref ile eşit düzeyde geniş ölçüm aralığı sunar. Retinomax serisi, pediatrik, tarama, uzak bölgelerde tıbbi bakım, afet bölgesi ve çok çeşitli oftalmik sahneler için küresel bir standart cihaz olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüz bilişim toplumu, göz akomodasyonu sorununun neden olduğu tipik modern hastalıklardan biri olan göz yorgunluğu, tarama bazında ACOMOREF2 serisi ile artık kolayca keşfediliyor. Uyumlu Mikro Dalgalanma sonucu, kolay okuma için grafikte gösterilecektir, ayrıca opaklık algılama işlevi, ACOMOREF2\’yi dünyanın ilk çok işlevli Refraktometresi yapar.

4 tip arasından seçilebilir.

【LCD Türleri】

  • ・Retinomax Ekran (Yalnızca Kırılma Ölçüm Fonksiyonu)
  • ・Retinomax K+Screeen(Kerato Ölçüm Fonksiyonlu)
  • 【Bulucu Tipini Görüntüle】

  • ・Retinomax 5(Yalnızca Kırılma Ölçüm Fonksiyonu)
  • ・Retinomax K-puls5(Yalnızca Kırılma Ölçüm Fonksiyonu)

Ayrıca aşağıdaki 3 çeşit hedef tablosundan da seçilebilir
(Lütfen satın alırken belirtin.)

Turip / Fireworks / Bear

Ortak İşlevler

Yeni İşlev (Odak Yardımı)

Odaklanma yardımı işlevi, simgenin rengiyle “Sadece Hizalama” yaptığınızı fark eder. Mavi renk, çalışma mesafesinin hedeften çok uzakta olduğunu, aksi takdirde kırmızı renk, hedefe çok yakın olduğunu gösterir. Yeşil renk, hedeften olan mesafenin tamam olduğu anlamına gelir. Bu enstrümanlar, sabit ölçüm sonuçları için odak eşleştirildiğinde ölçümü otomatik olarak başlatır.

「Yeni çocuk modu」

Çocuk modu, yanıp sönen LED ile bebeğin kırılma gücünü ölçerken yardımcı olur ve dört renk ve Melodi olarak değişir. Ölçüm sırasında melodi durmuyor ve Fiksasyon hedefi bebeklerin cihaza ilgi duyması için renk değiştiriyor.

Geliştirilmiş AX Otomatik Düzeltme

Bir önceki modelde tilt değeri ekranda belirtilmişti. Yeni Retinomax serisi, Silindirik Ekseni eğik yöne düzelten fonksiyona sahiptir. Bu fonksiyon ile doğru bir ölçüm sonucu alınacaktır.

Yüksek Hızlı Yazıcı

Taşınabilir ve hafif. Otomatik Kesim özelliğine sahip ve yüksek hızda çıktı alabilme. Piyasada USB kablosu ile PC'ye bağlanma, yazıcının yazıcıdan çıkmasına rağmen PC'den güç almasına rağmen verileri aktarabilir (Ancak çıktı için değil).

Önemli Hafıza İşlevi

Kayıtlı kişilerin 50'sini (Önceki Model) 60 kişiye çıkardı.