279 TMS-4N - Medisa

TMS-4N

Güvenilirlik ve yeterlilik 1984 yılında Topografik Modelleme Sistemi, dünyanın ilk kornea şekli ölçüm cihazı olarak geliştirildi. Yüksek kalite ve güvenilirliğini sürdüren TMS-4N, güncel, geliştirilmiş Topografik Modelleme Sistemidir.

Yüksek kullanılabilirlik ve güvenilirlik

Ana ekrana sadece birkaç dokunuşla harita analiz fonksiyonuna ulaşmak çok kolay. Astigmatizmayı ölçmek için keratokonus tarama işlevine ve Fourier Analizi işlevine ek olarak, birkaç güvenilir analiz aracı doğru teşhis bilgileri sağlar.

3D göz izleme yöntemiyle otomatik hizalama

Hizalama ışığını ilk halkada ayarlamak, otomatik ölçümü başlatır ve TMS-4N'yi daha az deneyimli denetçiler için bile doğru hale getirir. TMS-4N, otomatik çekim hizalaması yoluyla sürekli olarak net görüntüler ürettiğinden, hatalı renk kodu haritalarının ortaya çıkma riski önemli ölçüde azalır.

Birkaç analiz aracı

Keratokonus değerlendirmesinde Klyce/Maeda yöntemine ek olarak sinir ağı sınıflandırmasının Smolek/Klyce yöntemini kullanır. Keratokonus (hafif bir vaka bile), refraktif cerrahi için bir kontrendikasyondur ve bu değerlendirme tarama testleri için faydalıdır.

Fourier analiz fonksiyonu ile normal bir renk kodu haritası, korneanın küresel bir bileşenine, düzenli bir astigmatizma bileşenine, bir asimetri bileşenine ve daha ayrıntılı bir kornea şeklini değerlendirmek için daha yüksek dereceli düzensizliğe ayrılır. Bu fonksiyon, kornea hastalıklarında ve refraktif cerrahi öncesi / sonrası düzensiz astigmatizma bileşeninin değerlendirilmesine yardımcı olur.

Güç farkı haritası, kornea eğriliğindeki değişiklikleri gösterir. Katarakt cerrahisi sonrası kornea şeklindeki değişikliği değerlendirmek ve ortokeratoloji gibi refraktif cerrahi sonrası merkezleme değerlendirmesi yapmak için yararlıdır.

Eksen kayıt yöntemi

Yakalanan görüntüden işaretlemeyi kontrol etmek mümkündür ve işaretleme derecesi ölçülebilir. Elde edilen değer kullanılarak Toric IOL'nin sabitleme ekseni daha yüksek doğrulukla doğrulanabilir.

14 çeşit kornea şekil indeksi

TMS-4N, korneanın düzleşme oranını dönüştüren kornea eksantriklik indeksi (CEI) gibi 14 çeşit kornea şekil indeksi kurar. Önceki modellerimizden verileri içe aktarın; Haritaları görüntülemek ve verileri analiz etmek için TMS-1, TMS-2, TMS-2N ve TMS-4N.

BENZER ÜRÜNLER