332 DM2000 & DM2000 LED - Medisa

DM2000 & DM2000 LED

Karmaşık Klinik Uygulamaları için Ergonomik Sistem Mikroskopları Leica DM2000 ve DM2000 LED

Gelişmiş modüler tasarımları ve yüksek performanslı floresanları ile Leica DM2000 mikroskopları patoloji, sitoloji ve diğer birçok uygulamadaki karmaşık görevler için idealdir. Özel teşhis gereksinimleri için, mikroskop, in vitro fertilizasyon (IVF) gibi in vitro teşhis (IVD) için onaylanmıştır.

Leica DM2000 mikroskopları, zorlu uygulamaların özel gereksinimlerini karşılamak için çeşitli optikler ve kontrast teknikleri ile yapılandırılabilir.

Leica DM2000, parlak halojen aydınlatmalı veya uzun ömürlü LED'li olmak üzere iki versiyonda mevcuttur.

 

Best Control Over the Contrast

 

 

Kontrast Üzerinde En İyi Kontrol

Gerçek bir sistem mikroskobu olarak Leica DM2000, eğilebilir borular ve ergonomik modüller gibi çeşitli ergonomik ekipmanlar kullanılarak bireyin benzersiz fiziksel gereksinimlerine uyacak şekilde yapılandırılabilir. Benzersiz yüksekliği ayarlanabilen odak düğmeleri patentlidir ve kullanıcının el boyutuna ve duruşuna göre ayarlanmasını sağlar.

 

 

Integrated Adjustable Controls

 

 

Entegre Ayarlanabilir Kontroller

Yüksek performanslı floresan, beş konumlu floresan ekseni ve Leica Microsystems'in benzersiz Zero Pixel Shift Teknolojisi filtre küpleri sayesinde güvenilir sonuçlar verir.

 

 

Reliable LED Illumination

 

 

Güvenilir LED Aydınlatma

Leica DM2000 LED: Uzun ömürlü LED, düşük güç tüketiminde gün ışığına benzer parlak bir aydınlatma sağlarken, ampul değişimini gereksiz kılar. Özenle seçilen LED, numuneyi her zaman uygun ışıkta sunar.

 

 

Lamp Exchange Fast and Easy

 

 

Lamba Değişimi Hızlı ve Kolay

Leica DM2000: Parlak 30W halojen aydınlatma, homojen şekilde aydınlatılmış bir görüş alanı sağlar; Koehler aydınlatması, kontrast ve çözünürlük açısından optimize edilmiş bir aydınlatma için standarttır. Lamba değişimi hızlı ve kolaydır, Leica Microsystems'in özel çekmecesi sayesinde arıza süresi minimuma indirilir.

Eşzamanlı Odak ve Sahne Kontrolü

Odak düğmeleri ve sahne kontrolü, mikroskopla saatlerce çalıştıktan sonra daha fazla konfor ve daha iyi bir his için sıraya yerleştirilmiştir.

7 katlı Burunluk

Leica DM2000 mikroskopları da 7 katlı bir burunluk ile mevcuttur. Leica Microsystems'in tüm yüksek sınıf optik yelpazesinden serbestçe seçilebilen yedi hedef, kullanıcıların mikroskobu özel gereksinimlerine göre yapılandırmasına olanak tanır.

 

 

Leica DMshare V3

 

 

Leica DMshare V3

Kameranızı Kablosuz Yapın ve Mikroskop Görüntülerini iPad ve Android Tabletlerde Paylaşın

Leica DMshare, sizin ve mikroskop kamerasının kablosuz olarak bir veya birden fazla tablette görebildiklerinin canlı bir görüntüsünü sağlar.